abonelik: yazılar | yorumlar

After life: Ölüm, bellek ve aşk Looking for Eric: Muhtaç olduğun kudret

Yeni arayüz

3 yorum

Uzun süredir sesi soluğu çıkmaz bir mekâna döndü Kafa Ayarı. Bunun tabii ki farkındayız. Birkaç kez tekrar hızımızı almak, siteyi daha fazla güncellemek istesek de kendi uğraşlarımızdan bir türlü buna fırsat bulamadık. Şimdi yeni bir arayüzle karşınıza çıkıyoruz.

Burada daha önce “blog” olma endişesinin başımızı ağrıttığından söz etmiştim. Yeni tasarımla bunun üstesinden geldiğimizi düşünüyoruz.

Yeni arayüzde anasayfayı daha göz alıcı ve parçalı, tekil yazıları daha sade ve okunaklı kılmaya çalıştık. Burada blog kâbusundan kurtulmak kadar, günümüz sabırsız okuyucusu için hızlı bir bakış sunma niyeti de var. Böylelikle “günlük” formatının kimi zaman çoğu önemli yazının üzerini örtmesi gibi bir riskten de kurtulmuş olduk. Ayrıca samimi okuru yormayacak sade renk ve çizgilerden yine taviz vermedik.

Önümüzdeki günlerde, sitede kimi hatalar çıkabilir (ki bu olağan), bunun için anlayışınıza sığınıyoruz.

Bu arada kimi sürprizlerle de karşılaşabilirsiniz. Örnek: sık güncelleme!

 1. merhabalar,
  okurlardan biri olarak evvelkinden de sikayetim yoktu, fakat bu yeni arayüzü pek bi karizmatik buldugumu söylemem gerek…
  celil hoca da girismis yaziya yine belliki…

  kolayliklar diliyorum.

 2. funny diyor ki:

  Her gün bir yerden dönmek ne iyi
  Her gün bir yere konmak ne güzel
  Bulanmadan, donmadan akmak ne ala
  Dünle beraber gitti cancağazım
  Ne kadar söz varsa düne ait
  Şimdi yeni şeyler söylemek lazım

  Mevlana’ın bu güzel dizeleri ile Kafa Ayarı’na “Merhaba!” demek istedim… Şimdi hemen Kafa Ayarı’nın yeni söylediklerini okumam lazım… Yaşasın!

 3. Selim Işık diyor ki:

  Sınav haftası nedeniyle boğulduğum şu günlerde bu haber ilaç gibi geldi. Aylardır ‘Acaba güncellendi mi?’ diye bakmaktan yorulmuştum, yorgunluğumu aldınız. Hoş gelmişsiniz tekrar.

Yorum yapın